Слухати

З'явилося відео бійки Тетерук та Кужель з камери ВР

06 листопада 2015 - 16:00
На відео можна побачити замах сумкою Олександри Кужель, іншу частину бійки не видно за дверима
З’явилося відео бійки Тетерук та Кужель з камери ВР / Новини на Громадському радіо

Бійку за відчиненими дверима можна підгледіти наприкінці першої хвилини відео.

Камери ВР «підгледіли» політ, ймовірно, сумки Олександри Кужель, усе інше залишилось за кадром. В наступній хвилині видно, як депутати повертаються до кімнати, Кужель тримається за голову, а з Тетеруком намагаються розібратися депутати-чоловіки. 

На підлозі розкидані чиїсь папери.

Тим часом нардеп Ігор Луценко опублікував фото довідки Олександри Кужель. За його словами, в неї черепно-мозкова травма.

 

Олександра Кужель. Довідка «Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м’яких тканин правої надбрівної ділянки. Рекомендовано продовжити лікування.»

Posted by Igor Lutsenko on 6 листопада 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало слова прес-служби «Батьківщини» про те, що Олександра Кужель все ще лишається в інституті нейрохірургії  після вчорашнього побиття депутатом ТетерукомМедики діагностували в неї офіційно струс мозку.  Депутатки на сьогоднішній сесії ВР вимагали зняття недоторканості з Тетерука, а він на сесії приніс свої вибачення усім.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+