Слухати

З'явилося відео бійки Тетерук та Кужель з камери ВР

06 листопада 2015 - 16:00 960
На відео можна побачити замах сумкою Олександри Кужель, іншу частину бійки не видно за дверима

Бійку за відчиненими дверима можна підгледіти наприкінці першої хвилини відео.

Камери ВР «підгледіли» політ, ймовірно, сумки Олександри Кужель, усе інше залишилось за кадром. В наступній хвилині видно, як депутати повертаються до кімнати, Кужель тримається за голову, а з Тетеруком намагаються розібратися депутати-чоловіки. 

На підлозі розкидані чиїсь папери.

Тим часом нардеп Ігор Луценко опублікував фото довідки Олександри Кужель. За його словами, в неї черепно-мозкова травма.

 

Олександра Кужель. Довідка «Закрита черепно-мозкова травма, струс головного мозку, забій м’яких тканин правої надбрівної ділянки. Рекомендовано продовжити лікування.»

Posted by Igor Lutsenko on 6 листопада 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» передавало слова прес-служби «Батьківщини» про те, що Олександра Кужель все ще лишається в інституті нейрохірургії  після вчорашнього побиття депутатом ТетерукомМедики діагностували в неї офіційно струс мозку.  Депутатки на сьогоднішній сесії ВР вимагали зняття недоторканості з Тетерука, а він на сесії приніс свої вибачення усім.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+