Слухати

Переселенці в Києві відкрили школу підприємництва для дітей

07 листопада 2015 - 13:16
У першій, тестовій групі почали вчитися діти, які приїхали до столиці із зони АТО, але у перспективі бізнес-клуб зможе приймати на навчання всіх бажаючих
Переселенці в Києві відкрили школу підприємництва для дітей / Новини на Громадському радіо

Про це пише lb.ua.

byznesshkola.jpeg

Директор дитячого біизнес-клубу Оксана Коляда та її майбутні учні
Директор дитячого біизнес-клубу Оксана Коляда та її майбутні учні
Фото: economics.lb.ua

Проект розрахований на дітей 9-14 років. Першу групу пішли навчатись переважно діти-переселенці, що живуть в пансіонаті «Джерело» у Пущі-Водиці.

За два місяці юних студентів навчать основам економіки, підприємництва та фінансів у доступній формі, з використанням бізнес-ігор. «У підсумку вони зможуть створити свій бізнес-проект і пізніше втілити його в життя. Ми хочемо, щоб дитина не боялася продати свою працю, починаючи з ремесла: поробок, м’яких іграшок, і закінчуючи комп’ютерними навичками, яким діти навчаються дуже швидко», — говорить керівник клубу Оксана Коляда.

byznesshkola1.jpeg

Ученица бизнес-клуба: «Я буду успешной!»
Ученица бизнес-клуба: «Я буду успешной!»
Фото: economics.lb.ua

Зараз проект діє як благодійний, а після оформлення документів у 2016 році зможе вийти на самоокупність, приймаючи учнів на комерційній основі.

«Поколінням z» називають сьогоднішніх дітей, які змалку на «ти» з комп’ютером, володіють аналітичним розумом і здатні засвоювати великі обсяги інформації. Ми хочемо дати їм таку освіту, яка знадобиться у житті, на відміну від звичайної школи», — пояснює Коляда, досвідчений підприємець, а останнім часом — координатор громади переселенців в «Джерелі».

«Це проект Оксани, вона його придумала і розробила, а ми допомагаємо їй втілити її мрію у життя», — говорить Інеса Блозовська, директор благодійного фонду «Ekste Fund», який спонсорував запуск клубу спільно з IT-компанією Tallanto.

Заняття проходитимуть тричі на тиждень, причому одне заняття — по суботах — буде виїзним. Діти відвідають приватні компанії, познайомляться з їх роботою. Почнуть з візиту в «КСГ Банк», де зможуть побачити, як працюють касири, оператори, як рахують гроші і приймають депозити. Крім того, вони відвідають телеканал «Інтер» і київський офіс Microsoft.

У фіналі проекту учні відвідають Торгово-промислову палату Угорщини в Будапешті.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+