Слухати

Відтепер почне діяти бальна система покарань водіїв на дорогах

07 листопада 2015 - 19:23
Набув чинності Закон "Про національну поліцію"
Відтепер почне діяти бальна система покарань водіїв на дорогах / Новини на Громадському радіо

567_0.jpg

Водій
Водій

Нові правила дорожнього руху набули чинності сьогодні в Україні. Зміни пов’язані з прийняттям ЗУ «Про національної поліції». Новими нормами вводиться система відеофіксації порушень правил дорожнього руху, система штрафних балів, а відповідальність за порушення ПДР закон покладає на власника автомобіля, йдеться в документі. Де і коли будуть встановлені камеривідеофіксації, ще невідомо, пише РБК.

Разом з тим, при фото — і відеореєстрації власника автомобіля автоматично визнаватимуть винним. Тобто, не важливо, хто саме сидів за кермом у момент порушення. Відповідати буде власник автомобіля. Якщо ви не згодні з рішенням системи, вам доведеться оскаржувати його в суді. Інших варіантів не передбачено. Штраф можна сплатити протягом 30 днів. Або оскаржити протягом 10 днів. 

Почне діяти бальна система покарань. Якщо водій перевищить швидкість, це автоматично зафіксує камера спостереження за дорожнім рухом і повідомить про це поліцію. Власникові автомобіля вишлють інформацію про те, що з нього зняли бали за порушення правил дорожнього руху. Коли закінчаться бали, співробітник МВС повинен виписати грошовий штраф і теж відправити повідомлення.

У законі є перелік порушень, на які поширюється бальна система. За кожне з них зніматимуть по 50 балів. Усього на рік даватимуть 150 балів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+