Слухати

Сватівчанам, постраждалим від вибухів, почали виплачувати грошову компенсацію

09 листопада 2015 - 12:00
У Сватовому Луганської області складений реєстр осіб, домогосподарства яких постраждали внаслідок надзвичайної ситуації. До реєстру включено 1705 домогосподарств
Сватівчанам, постраждалим від вибухів, почали виплачувати грошову компенсацію / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

csj5h89w4aalihh.jpg

Сватово
Сватово

«Для надання матеріальної допомоги на першочергове життєзабезпечення з обласного бюджету було виділено 4 мільйона гривень, з них по 10 тисяч гривень отримали 6 родин, домогосподарства яких були пошкодженні, залишки коштів будуть рівними частинами розподілені між рештою власників пошкоджених домогосподарств», — йдеться у повідомленні.

29 жовтня внаслідок пожежі на військовому складі, почались вибухати боєприпаси, через що сильно постраждали будівлі по всьому місту. Певний час городяни залишались без світла, води та газу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+