Слухати

Частина важкого озброєння зникла з місць зберігання на Донбасі, — Хуг

10 листопада 2015 - 10:15
Частина важкого озброєння, згадана в лютневому пакеті мінських домовленостей, зникла з місць зберігання на Донбасі після того, як була зареєстрована у цих місцях спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ
Частина важкого озброєння зникла з місць зберігання на Донбасі, — Хуг / Новини на Громадському радіо

Про це пишуть «Українські національні новини» з посиланням на заступники голови місії Александр Хуга.

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Частина важкого озброєння, згадана в лютневому пакеті мінських домовленостей, зникла з місць зберігання на Донбасі після того, як була зареєстрована у цих місцям спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні. Про це в інтерв’ю Deutsche Welle розповів заступник голови місії Александр Хуг, передає УНН.

16_1_3.jpg

Александр Хуг // uapress.info
Александр Хуг
uapress.info

«Справді, важкі озброєння, згадані в лютневому пакеті домовленостей, через два тижні після його підписання вже повинні були бути відведені. Ми бачили, як деяка частина озброєнь була передислокована в сторону, призначену для відведення. Чималу частину зібрали в сховища. Ми спостерігали два феномени. По-перше, зібране озброєння зникало з місць зберігання — зброї більше не було там, де ми його зареєстрували. По-друге, зброя як і раніше знаходилася на лінії зіткнення», — заявив А.Хуг.

З його слів, неодноразово спостерігалося застосування ракетних пускових установок типу «Град».

«Ми зареєстрували два випадки. У районі Старомихайлівці була знайдена окрема ракета «Град», запущена з північно-західного боку, потім виявили ракету на західній стороні Донецька, теж запущену з північного заходу. Ми повідомляли, що в порушення домовленостей про відведення озброєнь неодноразово виявляли замасковані ракетні пускові установки на стороні українських урядових військ», — додав заступник голови СММ ОБСЄ

Раніше повідомлялося, що відведене до визначених місць дислокації озброєння не можна рухати протягом чотирьох місяців. Порушення цієї норми буде порушенням мінських домовленостей. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+