Слухати

Кримськотатарський АТР буде мовити на телеканалі UA | TV

10 листопада 2015 - 17:11
На телеканалі UA | TV відкриють кримськотатарську редакцію. Вже є ефірна сітка, туди включили кримські програми, які на даний момент виходять на Радіо Свобода і Чорноморської телерадіокомпанії
Кримськотатарський АТР буде мовити на телеканалі UA | TV / Новини на Громадському радіо

Запросили й кримськотатарський телеканал АТР. Бюджет UA | TV — це бюджет телеканалу «УТР», на базі якого він був створений, становить близько 32 млн грн на рік. Канал транслюється на трьох супутниках. За інформацією на сайті UA | TV, мовллення покриває Центральну і Східну Європу, Близький Схід, Середню Азія, Центральну і Північну Америку.

«Мультимедійне іномовлення матиме кримськотатарську редакцію, буде висвітлювати проблеми кримськотатарського народу на захопленій українській території», — розповів заступник міністра інформаційної політики України Артем Біденко.

«Це важліво для українців знати, що відбувається на окупованих теріторіях. Це важливо для формулювання мешканців окупованих теріторій, і це важливо для самих кримчан, які мають можливість дивитись канал через супутник, важливо для російських, українських та кримськотатарських діаспор закордоном», — наголосив член Нацради з телебачення і радіомовлення України Сергій Костинський.

Айсель Сафіна з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+