Слухати

У Добропіллі створять Центр підтримки підприємництва

10 листопада 2015 - 17:00
Громадська організація «Центр муніципального розвитку Добропільщини» взяла участь у конкурсі
У Добропіллі створять Центр підтримки підприємництва / Новини на Громадському радіо

Проектна заявка «Сталий соціально-економічний розвиток Великої Добропільщини», подана на конкурс від організації, була відібрана для фінансування у розмірі 693 419 грн. Загальна сума за проектом складе 764 138 грн.

Про це повідомляє ddk.dn.ua

Презентація проекту для громади Добропілля відбулася в Добропільській міській раді. На зустрічі були присутні проектний менеджер громадської організації «Центр муніципального розвитку Добропілля» Андрій Гончаров, начальник відділу економіки Добропільської міської ради Олена Мисякіна, головний архітектор Добропілля Наталія Нікітіна, бізнес-консультант Вікторія Зубкова, а також активні представники громади та бізнесу.

Як зазначив Андрій Гончаров, головними завданнями проекту є створення Центру підтримки підприємництва, в якому як початківці, так і вже ведуть діяльність підприємці змогли б отримати консультації фахівців з розробки бізнес-плану, можливостей грантового фінансування, бухгалтерського обліку та юридичним основам ведення бізнесу. Також проект передбачає проведення навчання потенційних підприємців за пріоритетними бізнес-нішами у Великому Добропіллі, створення карти малого та середнього бізнесу в регіоні.

Крім того, розроблятиметься технічне завдання та проектна документація для реконструкції будівлі колишнього гуртожитку для потреб бізнесу.

Проект «Сталий соціально-економічний розвиток Великого Добропільщини» реалізується в рамках конкурсу проектів «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу в Донецькій і Луганській областях» за підтримки Програми розвитку ООН та Уряду Японії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+