Слухати

У Краматорську стартували тести для бажаючих стати поліцейським

10 листопада 2015 - 12:30
Від самого ранку кілька десятків кандидатів у коридорі одного з місцевих вишів хвилюються. Приїхали складати тести. В аудиторії кожен сів за ноутбук, отримав логін і пароль
У Краматорську стартували тести для бажаючих стати поліцейським / Новини на Громадському радіо

Впродовж тижня усі кандидати здадуть тести на загальний рівень знань, який можна порівняти з тестом на IQ. За півтори години молоді люди мають відповісти на 60 різноманітних запитань, що стосуються базових знань, логічного і асоціативного мислення, — розповів куратор набору до поліції, член колегії МВС Мустафа Найєм.

«Это по-сути тест на IQ. Вопросы разные, несложные. Но нужно внимание. Этот тест на логику, способность быстро реагировать в стрессовой ситуации. Пришли почти все ребята, кого мы приглашали на сегодня», — розповів Мустафа Найєм.

ispyt_dlya_maybutnih_policeyskyh_0.jpg

Іспит для майбутніх поліцейських
Іспит для майбутніх поліцейських

У разі успішного складання тестів кандидати будуть допущені до військово-медичної комісії та перевірки фізичного стану. На кожному етапі відбору комісія складатиме рейтинг і відбиратиме тих, хто показав найкращий результат. Загалом  проведення всіх етапів конкурсу займе близько місяця, тож на початку грудня майбутні поліцейські Краматорська вже мають поїхати до Харкова на навчання.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+