Слухати

Україна перевірить аеропорт у Шарм-ель-Шейху / Новини на Громадському радіо

Україна перевірить аеропорт у Шарм-ель-Шейху

10 листопада 2015 - 20:18
Державна авіаційна служба України повідомила українських авіаперевізників, що виконують рейси до Єгипту, про посилення заходів авіаційної безпеки

Про це повідомляє прес-служба відомства.

«Вирішено направити державного інспектора з авіаційної безпеки для проведення перевірки стану авіаційної безпеки в аеропорту Шарм Ель Шейх. Підготовлено та направлено на адресу авіакомпаній, які виконують рейси до/з аеропортів Єгипту, телеграми щодо вжиття додаткових заходів авіаційної безпеки під час виконання авіаперевезень до/з аеропортів Єгипту», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, російський літак А321, що летів з Шарм-ель-Шейху до Санкт-Петербурга розбився на Синайському півострові 31 жовтня. Всі 217 пасажирів та 7 членів екіпажу загинули. Відповідальність за це взяла на себе терористична організація ІГІЛ. Слідство вказує на високу вірогідність того, що на борту дійсно стався вибух.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+