Слухати

Японія допоможе у будівництві метро на Троєщину за умови впровадження супервагонів

10 листопада 2015 - 12:05
В той же час угода може зірватися через умови кредиту
Японія допоможе у будівництві метро на Троєщину за умови впровадження супервагонів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляють «Вести». 

Японська сторона готова дати 1,3 мільярда доларів під мізерні відсотки, і на довгий термін, натомість хоче впроваджувати свої енергозберігаючі технології у вагонах.

recyclable-subway-cars.png

Японці згодні допомагати у будівництві метро на Троєщину за умови впроваждення енергозберігаючих технологій
Японці згодні допомагати у будівництві метро на Троєщину за умови впроваждення енергозберігаючих технологій
media.treehugger.com

Як розповів перший заступник голови бюджетної комісії Київради Олександр Вовченко, зараз Кабмін — у завершальній стадії переговорів з урядом Японії, яке готове кредитувати будівництво метро на Троєщину.

«Поки договори не підписані, тому Кабмін не коментує цю тему. Але переговори про надання Японією кредиту в японських ієнах в розмірі, еквівалентному 1,3 мільярда доларів, призначених на будівництво Подільського мосту і метро на Троєщину, ведуться давно», — говорить Вовченко.

Японці, за його словами, готові надати кредит під 1,4 відсотка річних строком на 25-30 років. В обмін вони хочуть впроваджувати у вагонах київського метрополітену свої енергозберігаючі технології.

Єдиний спосіб отримати такий кредит — через Мінфін, і зараз це обговорюється в Кабміні, резюмує він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+