Слухати

Авіакомпанія «МАУ» сплатить державі  25,6 млн грн за позовом прокуратури / Новини на Громадському радіо

Авіакомпанія «МАУ» сплатить державі 25,6 млн грн за позовом прокуратури

11 листопада 2015 - 16:03
Господарський суд Києва задовольнив позов прокуратури про стягнення заборгованості у розмірі 25,6 млн грн з ПрАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" на користь національної Державіаслужби

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури України.

«Вказана заборгованість виникла внаслідок несплати авіакомпанією зборів до Державного спеціалізованого фонду фінансування загальнодержавних витрат на авіаційну діяльність за надані послуги з перевезення пасажирів та вантажів за лютий 2014 року та січень-квітень 2015 року. З метою захисту інтересів держави прокуратура м. Києва звернулась до суду з вимогою стягнути з «МАУ» зазначені кошти. Суд підтримав позицію прокуратури та своїм рішенням зобов’язав підприємство сплатити на користь держави усю суму боргу», — зазначається в повідомленні.

Найбільша українська авіакомпанія «МАУ» заснована в 1992 році. Базовий аеропорт — ДМА «Бориспіль». Флот авіакомпанії МАУ включає 31 авіалайнер різних модифікацій, зокрема, 4 далекомагістральних та 27 середньомагістральних.

Агенція «Інтерфакс Україна» із посиланням на Національну комісію з цінних паперів та фондового ринку повідомляє, що кіпрська компанія «Онтобет промоушінз лімітед» володіла 15,91% акцій МАУ. Ще 74,16% авіаперевізника володіло ТОВ «Кепітел інвестмент проджект» (Київ).

«Кепітел інвестмент проджект» належало ТОВ «Інвестмент Проджектс менеджмент», власником якого, у свою чергу, з червня 2012 року є «Онтобет промоушінз лімітед».

Одним з кінцевих бенефіціарів компанії є бізнесмен Ігор Коломойський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+