Слухати

Філатов опублікував імена, картки та телефони тих, хто «продавав голоси»

11 листопада 2015 - 10:40
За словами Бориса Філатова, слідство ідентифікувало, що було куплено більше 5 000 голосів виборців
Філатов опублікував імена, картки та телефони тих, хто «продавав голоси» / Новини на Громадському радіо

grechka_04.jpeg

Продаж голосів
Продаж голосів
polittech.org

Кандидат в мери Дніпропетрвоська від «Укропу» Борис Філатов опублікував імена, картки та телефони тих, хто «продавав голоси». Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.  Він опублікував персональні дані власників рахунків — номери карток, телефонів, імена та прізвища. Кандидат в мери Дніпропетровська закликає своїх підписників шукати серед списків знайомих та повідомляти про них правоохоронним органам.

«Пожалуйста, если вы увидите в списках фамилии знакомых вам лиц, информируйте правоохранительные органы», — написав він.

В матеріалах, оприлюднених кандидатом в мери Дніпропетровська, є також скріни з пошти gmail.com, у яких «порушники» надсилають свої паспорти

«В настоящий момент достоверно доказано, что за счет биткоинов, конвертированных в гривну на сумму 4,3 миллиона, были скуплены более 5000 голосов избирателей. Есть полный доступ к фамилиям, копиям паспортов, номерам мобильных телефонов, кредиткам этих людей», — додав Філатов.

«Громадське радіо» не публікує вказаних списків, так як вони містять персональну інформацію громадян. Як повідомив у телефонному коментарі «Громадському радіо» заступник директора  Харківської правозахисної групи Олександр Павличенко, публікація персональних даних громадян на сторінці у Фейсбук є порушенням закону «Про захист персональних даних». Оприлюднення допустиме лише у випадку доведення суспільної значимості інформації, але її має довести суд.

«Особа, яка оприлюднює таку інформацію з метою «общественного порицания», не мала права у будь-якому разі виставляти цю інформацію навіть на Фейсбуці, оскільки це інформація конфіденційна, я думаю, що мало хто з цих осіб давав дозвіл на обробку цієї інформації. Для того, щоб все було нормально, треба використовувати не політичні, а правові мотиви. Потрібно здійснювати розслідування, притягати і тих, хто платив, і тих, хто отримував кошти. А так ми йдемо не до правової держави, а від правової. Особа, яка це оприлюднила, свідома того, що проти неї буде порушена справа, і він буде нести відповідальність у суді. І суддя має визначити, чи була дана інформація суспільно важливою», — прокоментував Олександр Павличенко. 

За його словами, в Україні закон про «Про захист персональних даних» не працює і на 5%.

Раніше міністр МВС Арсен Аваков на своїй сторінці написав, що вперше в Україні за підкуп виборців трьом студентам винесли вирок 3 роки позбавлення волі з випробовувальним терміном.

 

ПЕРВЫЙ ПРИГОВОР.Состоялся первый внятный приговор по подкупу избирателей. Очень ясное мошенничество — четкая работа м…

Posted by Арсен Аваков on 10 листопада 2015 р.

Міла Мороз, для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+