Слухати

«Громадське радіо» познайомило Павла Жебрівського з планами щодо мовлення на Донбасі / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» познайомило Павла Жебрівського з планами щодо мовлення на Донбасі

11 листопада 2015 - 20:19
Члени правління «Громадського радіо» познайомили Павла Жебрівського, голову Донецької військово-цивільної адміністрації, з планами мовлення радіостанції на Донбасі

Зокрема Андрій Куликов, голова правління «Громадського радіо», повідомив про нові програми, які виходять від початку листопада і призначені для мешканців Донецької і Луганської областей, а також для переселенців у інші регіони.

Заступник голови правління Олександр Бузюк розказав, що від 16 листопада «Громадське радіо» мовитиме у наступних населених пунктах у Донецькій області: м. Волноваха — 66,05 МГц та 103,8 МГц, м. Краматорськ — 103,2 МГц, м. Красноармійськ — 99,6 МГц. До кінця листопада радіо має намір розпочати мовлення на Луганщині.

Кирило Лукеренко, головний редактор  ГО «Громадське радіо», сказав, що радіо буде подавати інформаційні, інформаційно-аналітичні та інші програми українською і російською мовами. Новий мовник зацікавлений у поліпшенні зворотного зв’язку з місцевою аудиторією.

Під час зустрічі Павло Жебрівський повідомив, що Донецька адміністрація готова сприяти поширенню мовлення «Громадського радіо», не втручаючись при цьому в редакційну політику засобу масової інформації. Він висловив свою впевненість в тому, що при висвітленні подій на Донбасі потрібна об’єктивність. Пан Жебрівський також наголосив на потребі інформування  громадян українською мовою.

Після перемоги влітку 2015 року на конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити на п’яти частотах у Донецькій, Луганській та Київській областях. Іще п’ять частот на Донбасі радіо отримало у тимчасове користування на період збройного протистояння в регіоні.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+