Слухати

«Громадське радіо» розпочинає ефірне мовлення на Донбасі / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» розпочинає ефірне мовлення на Донбасі

11 листопада 2015 - 18:00
«Громадське радіо» розпочинає мовлення на Донеччині в УКХ та FM-діапазоні

Від 16 листопада «Громадське радіо» мовитиме у наступних населених пунктах у Донецькій області: м. Волноваха — 66,05 МГц та 103,8 МГц, м. Краматорськ — 103,2 МГц, м. Красноармійськ — 99,6 МГц. Про це члени правління громадської організації «Громадське радіо» заявили на прес-конференції у Краматорську.

«Громадське радіо» стає ефірним радіо і розпочинає мовити на Донеччині. Крім того, ми розширили вибір російськомовних програм для жителів східних регіонів. Я сподіваюся, що наші ефіри будуть цікаві тим людям, які хочуть самостійно скласти думку про ситуацію в регіоні і країні. Задля цього ми готові надавати оперативну, перевірену і якомога більш безсторонню інформацію, адже за нашим радіо не стоять владні структури, олігархи чи політичні партії. Наразі ми налагоджуємо всі технічні і організаційні моменти, а після 16 листопада ми вже мовитимемо в ефірі в Донецькій області», — повідомив Кирило Лукеренко, головний редактор  ГО «Громадське радіо».

Крім того члени правління ГО «Громадське радіо» представили новий проект, назву якого ще мають визначити самі слухачі. Двогодинні російськомовні ток-шоу знайомлять з найактуальнішими подіями на Донеччині та Луганщині, а також адресовані всім, хто хоче знати більше про ситуацію на сході країни.

«У нашій новій передачі ми разом із фахівцями обговорюємо головні теми, які сколихнули схід України. Ми шукаємо відповіді на нагальні питання, аналізуємо події і намагаємося спрогнозувати їх наслідки на основі ексклюзивних коментарів жителів регіонів, вимушених переселенців та експертів. Крім того, ми тестуємо різні варіанти назви програми, тому всі охочі можуть висловити свої ідеї. Ми відкриті до всіх пропозицій наших слухачів», — прокоментував Андрій Куликов, голова правління «Громадського радіо».

Олександр Бузюк, заступник голови правління «Громадського радіо», сказав: «Громадське радіо» з інтернет-мовника перетворилося на мовника повноцінного. Влітку радіо отримало можливість мовлення на десяти частотах на Донбасі і в Києві. Частину частот ми отримали завдяки конкурсу, а частину — в тимчасове користування на період ведення бойових дій на Донбасі. Починаючи від 16 листопада «Громадське радіо» можна буде чути на Донеччині, а наприкінці місяця і на Луганщині».

До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити виключно в Iнтернеті та на частотах партнерських станцій.

Після перемоги на конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити у деяких містах у Донецькій та Луганській області і має намір його розпочати до кінця листопада.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+