Слухати

Між «ЛНР» та «ДНР» поновлено залізничне сполучення, — ЗМІ

11 листопада 2015 - 16:30
«ДНР» відновила рух приміських поїздів сполученням Луганськ-Ясинувата-Луганськ, перерваний у кінці серпня
Між «ЛНР» та «ДНР» поновлено залізничне сполучення, — ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Поїзд відправлятиметься з Луганська з 11 листопада через день по непарних числах, передає dn.depo.ua а з посиланням на ЗМІ «ЛНР» та «ДНР».

З Ясинуватої — з 12 листопада 2015 через день по парних числах. Відправлення поїзда в 8:00 ранку. 

Поїзд слідуватиме через станції Дебальцеве, Вуглегірськ, Горлівка, Пантелеймонівка, Кринична, Макіївка з усіма зупинками.

Залізничне пасажирське сполучення ЛНР» та «ДНР» перерване влітку 2014 року з початком активних бойових дій, було відновлено навесні 2015-го. Нова перерва з 27 серпня була викликана браком палива.

16 жовтня окупаційна влада підконтрольної «ДНР» частини Донецької області запустила щоденний пасажирський поїзд до кордону з Росією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+