Слухати

Росія закриває тимчасові пункти перебування для біженців з України

11 листопада 2015 - 17:03
Росія до кінця року закриє всі тимчасові пункти перебування для біженців зі сходу України
Росія закриває тимчасові пункти перебування для біженців з України / Новини на Громадському радіо

Відповідне розпорядження ухвалив уряд Російської Федерації. Про це повідомляє flashnord.com з посиланням на начальника відділу по роботі із зверненнями громадян та організації надання муніципальних послуг адміністрації Мурманська Олену Калініну.

«Є розпорядження уряду РФ про закриття всіх пунктів тимчасового перебування біженців до 31 грудня 2015 року», — сказала вона.

За словами Калініної, з моменту початку війни в Україні до Мурманська прибуло близько 550 біженців, переважна більшість з яких вже стали на облік у ФМС, знайшли роботу і знімають житло.

За даними глави Федеральної міграційної служби (ФМС) Росії Костянтина Ромодановського, в Росії знаходяться більше 1 млн біженців з України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+