Слухати

Судячи з графіку засідань, процес над Савченко затягуватиметься, — адвокат

11 листопада 2015 - 18:29
На сьогоднішньому засіданні по справі Надії Савченко суддя несподівано оголосив графік засідань на весь грудень, що може свідчити про курс Кремля на затягування процесу
Судячи з графіку засідань, процес над Савченко затягуватиметься, — адвокат / Новини на Громадському радіо

Про це пише Укрінформ з посиланням на адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна. 

«Наприкінці сьогоднішнього засідання суддя зачитав графік засідань на весь грудень. І для мене, і для Надії Вікторівни це стало повною несподіванкою. Вона запитала у судді: що ж, він збирається її тут до Нового року тримати? На що була дивна відповідь, мовляв, це від суду не залежить: «Це питання до сторони захисту», і махнув рукою в мою сторону. При тому, що ми до оголошення своїх доказів ще не приступали», —розповідає Фейгін.

За його словами, ситуація виглядає ще більш дивно з урахуванням того, що графік на грудень був оголошений 11 листопада, коли до кінця місяця ще — розповідає Фейгін, 7 засідань, а це дуже багато. Тому поки однозначних коментарів Фейгін дати не може: «Оголошення такого графіку так заздалегідь, із запасом — це може бути і чистою формальністю. А в реальності процес закінчиться раніше».

Втім, адвокат не виключає, що за цією угодою стоїть реальний план по затягуванню процесу.

«У цьому, другому випадку привхідних обставин так багато, що будувати якісь припущення важко. Перше, що спадає на думку, — в Кремлі існує невизначеність у прийнятті остаточного рішення. І тому дана команда затягувати процес», — зазначив адвокат.

Такий варіант, за словами Фейгіна, «виходять за рамки звичайної»: «У нас же перед очима є приклад процесу Сенцова-Кольченко, який розвивався куди більш стрімко. А ми вже заходимо на четвертий-п’ятий місяць», — говорить Фейгін.

Графік засідань у грудні, оглашенний суддею, виглядає традиційно — три засідання на тиждень: понеділок, середа, четвер. І так — аж до Католицького Різдва: 2, 3, 7, 9, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24 грудня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+