Слухати

Танки, кулеметні черги та БТРи. У Клугино-Башкирівці пройшли навчання / Новини на Громадському радіо

Танки, кулеметні черги та БТРи. У Клугино-Башкирівці пройшли навчання

11 листопада 2015 - 11:49
Стрілецьку зброю, танки, кулеметні черги та БТРи місцеві мешканці села Клугино-Башкирівка чують щодня, уже звикли. На місцевому полігоні 6 листопада тренувалася 92-а бригада

Стріляють та евакуйовують техніку з умовного поля бою як новачки, так і бійці з досвідом. «Громадському радіо» також вдалося побувати на тактичних військових навчаннях.

Хлопці хваляться: артилерія — гордість піхотних військ, потужна і дієва зброя. Зрештою, потрібно вміти не лише стріляти, а й визначати ціль. Для цього працює дві групи коректування вогню. Відшліфовують також комунікацію між собою під час таких операцій. І щоб ефективно, і щоб ворог не перехопив сигнал чи будь-як визначив твоє місцезнаходження.

Заступник командира гаубичного дивізіону майор Шевченко розповідає:

«В Башкирівці Харківської області на полігоні військової частини А 0501 проходять тактичні навчання з бойовою стрільбою.  На полігоні відбуваються заняття з технічної підготовки, де хлопці вдосконалюють свої навички по ремонту та евакуації техніки з поля бою, тренують практичне ведення бойової стрільби.

Я вважаю, цілі сьогоднішніх навчань досягнуті. Хлопці отримали практику, отримали бойове злагодження, що сьогодні є одним із найважливіших компонентів підготовки до виконання бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції.

Тут навчаються люди з досвідом, які вже більше року знаходяться на передовій. Вони діляться досвідом із хлопцями, які нещодавно прийшли долав Збройних сил України, і отримують навички ведення бойової стрільби. Обмінюються навичками як досвідчені офіцери, які вже мають бойовий досвід, так і офіцери, які ще такого досвіду не мають. Вони тут практично виконують ці завдання.

Сьогоднішніми тренуваннями я задоволений. Хлопці провели і далі проводять бойову стрільбу, умовні цілі знищені. Я вважаю, що після завершення цих навчань вони отримають, по перше, досвід і високий рівень підготовки».

img_0871.jpg

Тактичні військові навчання
Тактичні військові навчання
А. Шибіко

biyci_na_navchannyah.jpg

Бійці на навчаннях
Бійці на навчаннях
А. Шибіко

img_0882.jpg

Українські військові
Українські військові
А. Шибіко

biyci_0.jpg

Бійці
Бійці
А. Шибіко

artyleriyski_navchannya.jpg

Артилерійські навчання
Артилерійські навчання
А. Шибіко

Бійці жартують: на полігоні відпочивають — і постріляти можна, і безпечно. Кажуть, що отримують достатньо навиків, головне, що практично. Дехто приїжджає на тренування на декілька днів чи тиждень і знову повертається на передову.

Анастасія Шибіко із Башкирівки для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+