Слухати

Правозахисника повідомили про масові побиття у дніпропетровському СІЗО

12 листопада 2015 - 13:03
Зараз на місці представник омбудсмена. До журналістів та правозахисників ніхто не виходить
Правозахисника повідомили про масові побиття у дніпропетровському СІЗО  / Новини на Громадському радіо

У Дніпропетровську повідомляють про побиття в СІЗО3. Зараз туди приїхав представник омбудсмена, який все ще знаходиться в середині. До журналістів та правозахисників ніхто не виходить. Про це «Громадському радіо» у телефонному режимі повідомив правозахисник Дмитро Рева.

 «Явно случилось что-то экстраординарное, у представителя администрации дрожат руки и подрагивает голос. Под воротами — взбудораженные родственники. Есть фамилии пострадавших, будем работать с ними через адвокатов, в т.ч. бесплатных», — повідомляє правозахисник Дмитро Рева, який знаходиться під СІЗО3 у Дніпропетровську.

«Поступила тревожная информация из Днепропетровского СИЗО. По имеющейся информации, подтверждающейся из трех источников, которым я доверяю, на ДСИЗО3 сегодня были массовые избиения с переломами конечностей, два десятка попыток суицида, применение газа и прочие неизменные атрибуты «красного» неосталинского беспредела», — писав він учора.

Свежая информация из СИЗО. Пока туда смогла зайти только представитель омбудсмена. Нас с журналистами «Надзвичайних нови…

Posted by Dmytro Reva on 12 листопада 2015 р.

Журналістці Тетяні Гонченко надіслали відео, які начебто відзняті у цьому СІЗО. Принаймні, на одному з відео ув’язнені називають його «СІЗО номер три». 

Обережно, відео містить «криваві» кадри.

Френди, увага. Особливо дніпропетровські журналісти. Друг, якому я цілком довіряю, повідомив таке: «Вчера 11.12.2015 го…

Posted by Тетяна Гонченко on 12 листопада 2015 р.

Бывают ситуации на которые нельзя смотреть равнодушно. Не взирая на происходящее кругом: войну, местные выборы, реванш, …

Posted by Dmytro Reva on 11 листопада 2015 р.

«Громадське радіо» слідкує за розвитком подій.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+