Слухати

Верховна Рада ухвалила антидискримінаційну норму

12 листопада 2015 - 12:12 66
Верховна Рада України внесла антидискримінаційну поправку до Кодексу законів про працю. За відповідне рішення в цілому проголосувало 234 народні депутати

Про це повідомляє hromadske.tv.

Законопроект зареєстровано за 3442.

Згідно з текстом законопроекту, забороняється будь-яка дискримінація у сфері праці залежно від раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, гендерної ідентичності, сексуальної орієнтації, етнічного, соціального та іноземного походження.

golosuvannya1.jpg

За ухвалення антидискримінаційної норми проголосували 234 депутати
За ухвалення антидискримінаційної норми проголосували 234 депутати
hromadske.tv

Також забороняється дискримінація в залежності від віку, стану здоров’я, інвалідності, підозри чи наявності захворювання на ВІЛ/СНІД, сімейного та майнового стану, сімейних обов’язків, місця проживання, членства у професійній спілці чи іншому об’єднанні громадян, участі у страйку , звернення або наміру звернення до суду чи інших органів за захистом своїх прав або надання підтримки іншим працівникам у захисті їхніх прав, за мовними або іншими ознаками, не пов’язаними з характером роботи або умовами її виконання.

Даний законопроект належить до так званого «безвізового пакету» — переліку законів, ухвалення яких необхідне для виконання Україною плану з лібералізації Європейським Союзом візового режиму. Також ці закони є антикорупційними.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+