Слухати

Бойовики на блокпосту поблизу Новоазовська відібрали карту у представників ОБСЄ

13 листопада 2015 - 20:54
На блокпосту біля Новоазовська бойовики зупинили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та відібрали у них карту
Бойовики на блокпосту поблизу Новоазовська відібрали карту у представників ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться у звіті місії від 12 листопада 2015 року.

«Члени «ДНР» на блокпосту в контрольованому ними Новоазовську зупинили і доглянули СММ. «Члени «ДНР» конфіскували карту СММ, після чого спостерігачам дозволили продовжити рух», — йдеться в повідомленні.

Згідно опублікованого звіту, на зворотному шляху спостерігачів зупинили на тому ж блокпосту і попросили показати карту з маршрутом. «У цьому випадку СММ відмовилися, і їм не дозволили проїхати далі», — зазначили спостерігачі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+