Слухати

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Волновасі / Новини на Громадському радіо

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Волновасі

13 листопада 2015 - 12:28
Сьогодні, 13 листопада, «Громадське радіо» запустило 24-годинне мовлення на частоті 103,8 МГц

Мовлення ведеться на передавачі потужністю у 500 ват.

До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити на Донбасі виключно в інтернеті та на частотах партнерських станцій.

Після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити у деяких містах у Донецькій та Луганській областях, а також у Києві. 

З 16 листопада «Громадське радіо» розпочинає ефірне мовлення на Донбасі: зокрема у Краматорську і Красноармійську. На другій частоті у Волновасі, 66,05 МГц, «Громадське радіо» має намір мовити з кінця листопада. 

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+