Слухати

«L'Kafa Cafe» перевірять, щойно надійде письмове звернення від громадськості, — Держархбудінспекція

13 листопада 2015 - 14:58
Державна архітектурно-будівельна інспекція України та її департамент у Києві не реєстрували жодних документів на реконструкцію приміщень Будинку профспілок під кафе
«L’Kafa Cafe» перевірять, щойно надійде письмове звернення від громадськості, — Держархбудінспекція / Новини на Громадському радіо

Тому сьогодні даний об’єкт експлуатується незаконно.

Про це «Громадському радіо» повідомили у прес-службі Державної архітектурно-будівельної інспеції.

«Згідно чинного законодавства Держархбудінспекція може здійснити позапланову перевірку об’єкта тільки на підставі письмового звернення  фізичних, юридичних осіб, громадських організацій, депутатів усіх рівнів», — йдеться у повідомленні. 

Станом на сьогодні жодних звернень — ні від народних депутатів, ні від КМДА, ні від громадян — не надходило. 

Як тільки надійде відповідне звернення, зазначають у Департаменті, ДАБІ, негайно розпочне перевірку правомірності облаштування закладу  громадського харчування в столичному Будинку профспілок. 

Під час перевірки об’єкту Держархбудінспекція з’ясує на підставі яких договірних документів, зокрема, договорів оренди приміщення, відбулося  розміщення закладу громадського харчування в Будинку профспілок. 

За результатами перевірки ДАБІ визначить міру відповідальності замовника реконструкції за порушення містобудівних норм, стандартів та правил і притягне його до відповідальності.

Нагадаємо, вчора, 12 листопада активісти мітингували проти відкриття ресторану у Будинку профспілок, в якому у 2014 році під час Майдану загинули активісти. Народний депутат Борислав Береза ходив до КМДА, щоб на власні очі побачити дозвільні документи. Втім, за його словами, там йому у цьому відмовили.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+