Слухати

Франція після терактів: життя продовжується. Розповідає українка з Парижу

14 листопада 2015 - 18:15
Як живуть парижани після терактів 13-14 листопада, розповідає українська і французька журналістка Алла Лазарєва. Додано фотографії і пости у соцмережах
Франція після терактів: життя продовжується. Розповідає українка з Парижу / Новини на Громадському радіо

Алла Лазарева, власний кореспондент видання «Український тиждень» для «Громадського радіо» телефоном коментує ситуацію в Парижі станом на вечір 14 листопада після терактів. За її словами, досі не зрозуміло, чи 8 знешкоджених терористів є всіма учасниками терактів, і чи не вдалося комусь із терористів утекти.

«В місті — жодних заторів, але люди на вулицях є. Публіка поділилася на тих, хто залишився вдома, і тих, хто вважає, що життя продовжується. В одній з крамниць я поцікавилася, чи всі продавці вийшли на роботу, і мені відповіли, що третина попросила дозволу залишитися вдома», — розповіла Алла Лазарева та додала, що паніки в Парижі немає, і життя таке ж, як завжди. Вона відзначає, що французькі медіа якісно висвітлювали події вночі 13-14 листопада, даючи прямі включення, хоча «багато що ми хотіли би знати краще».

Алла Лазарева припускає, що введення надзвичайного стану найбільше вплине на життя тих, хто в’їжджатиме у Францію, адже після терактів поновлено контроль на кордонах країни. Наразі, за її словами, зміни внаслідок введення надзвичайного стану не відчутні.

Журналістка видання «Le Monde» у своєму Twitter опублікувала фотографії квітів, які несуть парижани до місць, де відбулися теракти — до концертного залу Bataclan, до мерії 11-го округу Парижа, до кафе на вулиці Шарон та інших місць пам’яті.

«Людська істота» — написано на банері на площі Республіки.

Парижани несуть квіти по місць терактів. На фото квіти у вітрині кафе «La Belle Equipe», де відбувся вибух.

Читайте свідчення очевидців, які пережили теракт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+