Слухати

На Луганщині скоротиться кількість блокпостів

14 листопада 2015 - 16:05
Біля міста Рубіжне на Луганщині Національна поліція розбирає Краснянський блокпост, розташований у Кремінському районі
На Луганщині скоротиться кількість блокпостів / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє місцеве видання «Трибун» з посиланням на директора Департаменту масових комунікацій Луганській ВГА Дениса Денищенка.

blokpost_0.jpg

На Луганщині скоротиться кількість блокпостів
На Луганщині скоротиться кількість блокпостів
tribun.com.ua

«За словами Юрія Миколайовича (ред. — начальник Національної поліції у Луганській області), всього по області залишиться 12 блокпостів. Таке рішення прийнято зв’язку із забезпеченням жителів Луганської області максимально комфортного пересування», — сказав Денис Денищенко.

Поки в Луганській області діє більше 30 внутрішніх блокпостів, які охороняють співробітники Національної поліції і військовослужбовці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+