Слухати

Серед загиблих та поранених через теракти у Парижі українців немає, — консул

14 листопада 2015 - 10:25
За попередньою інформацією серед загиблих та постраждалих внаслідок терактів у Парижі українців немає
Серед загиблих та поранених через теракти у Парижі українців немає, — консул / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомив консул України у Франції Олександр Плодистий. 

У той же час він відзначив, що ця інформація постійно переперевіряється.

«Ми постійно відстежуємо інформацію і у разі будь-яких змін ми, звичайно, реагуватимемо оперативно», — наголосив Олександр Плодистий.

«Зараз відповідно до рекомендацій, наданих міністреством внутрішніх справ заборонено покидати місцезнаходження будь-яких людей без крайньої потреби. Тобто, фактично влада міста намагається залишити у місцях свого перебування з метою їхньої ж безпеки»,  — розповів консул України у Франції.

За його словами, у країні введено надзвичайний стан, також буде посилений прикордонний, митний контроль. У консульстві рекомендують громадянам України по можливості утриматися від поїздок до Франції, якщо ж цього зробити не можна, то, за словами Плодистого, не варто відвідувати місця масового скупчення людей, у тому числі популярні туристичні точки.

Крім міліції на вулиці міста були виведені воєнізовані формування з метою запобігання терактів.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+