Слухати

Сервіс Facebook допомагає перевірити чи в безпеці ваші друзі у Парижі

14 листопада 2015 - 17:29
Перевірте, чи ваші друзі у безпечному місті, або повідомте своїх друзів про те, що ви у надійному місці, за допомогою перевірки безпеки від соцмережі
Сервіс Facebook допомагає перевірити чи в безпеці ваші друзі у Парижі  / Новини на Громадському радіо

Завдяки сервісу від Facebook «Paris Terror Attacks ПЕРЕВІРКА БЕЗПЕКИ» зручно повідомити друзів про те, що з вами все гаразд, або про те, що ви знаходитесь у зоні ураження. Так само зручно подивитись, хто з ваших друзів зараз у Парижі, і чи є від них позитивні новини, що вони у безпечному місці.

Якщо вам відомо про друга, який у безпеці, ви також можете позначити його, аби заспокоїти його рідних та знайомих.

Після відмітки на сторінці «Paris Terror Attacks» ця інформація з’явиться на сторінці дописувача, а також залишиться видною для друзів, які заходитимуть на сторінку сервісу.

123_3.png

Перевірка Безпеки
Перевірка Безпеки
Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+