Слухати

Тих, хто прибуває до України з Південно-східної Азії ретельніше перевірятимуть на кордоні

14 листопада 2015 - 15:34
Через теракти у Парижі, через загрозу терористичних актів в Україні Держприкордонслужба посилила заходи з охорони держкордону. Тих, хто прибуває з країн ризику перевірятимуть ретельніше
Тих, хто прибуває до України з Південно-східної Азії ретельніше перевірятимуть на кордоні / Новини на Громадському радіо

Мова йдеться, зокрема, про країни Південно-східної Азії, передають УНН з посиланням на помічника голови Держприкордонслужби України Олега Слободяна. 

«В першу чергу, це стосується посилених заходів контролю у пунктах пропуску. Фактично всіх громадян з країн ризику, які будуть піддаватися контролю так званому «другої лінії», це коли буде детально уточнюватись мета поїздок громадян та чи відповідає вона дійсності. В першу чергу це ті країни, які є постачальником незаконних мігрантів, це ті країни, в яких підвищена ймовірність прильоту чи руху іншим засобом представників терористичних організацій. Це країни Південно-східної Азії, країни, в яких переважають радикальні мусульманські настрої», — зазначив він.

Також він додав, що крім цього збільшено кількість прикордонних нарядів, прикордонники спільно з правоохоронними органами опрацьовують низку оперативних заходів по контролю прикордонних районів.

Як зазначив у коментарі «Громадському радіо» консул України у Франції Олександр Плодистий, у зв’язку з терактами у Парижі у консульстві радять українцям утриматися від поїздок до Парижа та регіону Іль-де-Франс.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+