Слухати

В паризьких терактах Олланд звинувачує Ісламську державу

14 листопада 2015 - 12:50
«Те, що відбулося вчора в Парижі та в Сен-Дені, є актом війни»: заявив Франсуа Олланд
В паризьких терактах Олланд звинувачує Ісламську державу / Новини на Громадському радіо

«Актом війни», спланованим терористами Ісламської держави, назвав Франсуа Олланд теракти, що відбулися в Парижі ввечері 13 листопада та вночі 14 листопада.

Про це Президент Франції Франсуа Олланд сказав під час виступу, оголосивши початок 3-денної жалоби в країні: «Те, що відбулося вчора в Парижі та в Сен-Дені, є актом війни, і перед лицем війни країна має приймати належні рішення. Це дії, вчинені терористичною армією Ісламської держави проти всього, чим ми є, проти вільної країни, що говорить до всієї планети. Це підготовлений спланований ззовні акт війни за участі спільників, яких дозволить встановити слідство. Це акт абсолютного варвартсва». Таку цитату з промови Франсуа Олланда наводить видання Le Monde.

Більше новин на цю тему читайте за тегом Париж.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+