Слухати

Член ДВК пожаліла бабусю і видала їй два бюлетні — ще один для хворого чоловіка

15 листопада 2015 - 14:03
Бабуся нібито запевняла, що її чоловік лежить вдома через хворобу, і вона сама проголосує за нього
Член ДВК пожаліла бабусю і видала їй два бюлетні — ще один для хворого чоловіка / Новини на Громадському радіо

У Полтаві близько 10:00 на виборчій дільниці № 531 230 (вул. Фрунзе, 153) полтавська пенсіонерка кинула в урну не один, а два бюлетені. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА. На виході з дільниці її затримали спостерігачі.

Затримана стверджує, що другий бюлетень – її чоловіка, який лежить удома хворий. Жінку відпустили, але тепер спостерігачі звернулися до членів ДВК, які видали два бюлетні в одні руки жінці, яка попросила про це.

«Начальник прес-служби головного управління Національної поліції у Полтавській області Юрій Сулаєв повідомив, що у даному випадку була опитана жінка, яка проголосувала за себе та свого чоловіка, а також член ДВК, котра, судячи з усього, пожаліла жінку, вислухавши історію про чоловіка та видала їй два бюлетеня. Наразі проводиться розслідування стосовно члена ДВК, адже вона порушила частину 2 статті 158 з позначкою 1 Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні. 

На тій самій дільниці, в момент коли затримували порушницю, інша жінка літнього віку викинула у файлі 1000 грн — двома купюрами по 500 грн. 

Правоохоронці, побачивши це, затримали й другу пенсіонерку. Під час її затримання вона не зізнавалась, що це її гроші і наголосила, що їй їх підкинули. Наразі проводиться перевірка та жінка пише пояснення, в якому зазначає, що у всьому винні представники міліції, які підкинули їй гроші, інформує ОПОРА

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+