Слухати

Ми готові повернути на першу лінію відведену артилерію — Генштаб / Новини на Громадському радіо

Ми готові повернути на першу лінію відведену артилерію — Генштаб

15 листопада 2015 - 18:19
На випадок, якщо ситуація буде погіршуватись і надалі, сили АТО мають цілий комплекс заходів контрдії

Про це повідомив каналу «112» начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов.

«Ми попередили представників моніторингової місії ОБСЄ, що у випадку, якщо ситуація і надалі буде загострюватись, ми готові повернути на першу лінію оборони ту артилерію, яку ми відвели відповідно до Мінських угод. Так само ми чекаємо від представників моніторингової місії ОБСЄ звіту, чи в повному обсязі друга сторона конфлікту виконала взяті на себе зобов’язання стосовно відведення від лінії розмежування сторін озброєння калібром менше ніж 100 мм. Тому що останні події, що відбуваються у зоні АТО, свідчать про те, що не вся зброя, яку мали відвести бойовики від лінії розмежування, була відведена», — зазначив голова прес-служби Генштабу.

Владислав Селезньов розказав, що Генштаб повідомляє про всі випадки використання забороненої зброї місію ОБСЕ та російську сторону, яка бере участь у роботі Спільного центру з контролю та координації. Він каже, що нові радари, надані США, дозволять ВСУ бути більш ефективними у боротьбі з вогневими точками бойовиків.

Очільник прес-служби також додав, що командири на лінії фронту вже мають наказ на використання наявної в них зброї у відповідь.

«Відповідні накази, щодо застосування зброї, яка є на першій лінії оборони, у кожного командира підрозділу вздовж усієї лінії розмежування сторін є. Немає потреби чекати на окремий наказ, на окреме розпорядження, щоб застосовувати зброю проти бойовиків, які намагаються атакувати наші позиції».

В той же час, видано UNN Селезньов повідомив, що сьогодні близько 15-ї години бойовики обстріляли позиції АТО в районі Пісок.

“Ситуація в секторі „Б“ перебуває під контролем сил АТО. Сьогодні близько 15-ї години був обстріл наших позицій в районі Пісок. Бойовики вели вогонь зі своїх вогневих позицій, що розташовані неподалік населеного пункту Жаб’яче. При цьому використовували автоматичні гранатомети та протитанкові гранатомети”, — розповів речник Генштабу ЗСУ.

“Сили АТО, у свою чергу, не використовували той арсенал сил і засобів, які перебувають на першій лінії оборони для адекватного реагування. Вогонь був неприцільний, тому ми вогонь у відповідь не відкривали”, — наголосив Селезньов.

Він також додав, що ніхто із військових АТО не постраждав, бо “були недольоти” снарядів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+