Слухати

Начальник внутрішньої безпеки Нацполіції отримав українське громадянство

15 листопада 2015 - 12:39
У 2004-2006 роках Георге Грігалашвілі очолював патрульну поліцію Тбілісі, а з 2006 по 2012 — керував патрульною поліцією всієї Грузії
Начальник внутрішньої безпеки Нацполіції отримав українське громадянство / Новини на Громадському радіо

Президент Петро Порошенко підписав Указ про прийняття до громадянства України Георге Грігалашвілі, який очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України. Про це повідомила прес-служба глави держави.

2f0b6f1f5a2ef14d5d9a5a6f30 258f29_1 447 456 135_large.png

Зустріч Петра Порошенка з Георге Грігалашвілі
Зустріч Петра Порошенка з Георге Грігалашвілі
Офіційний сайт Президента України

Георге Грігалашвілі очолить департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України, який виявлятиме порушення з боку поліцейських та реагуватиме на них, а також боротиметься з корупцією всередині Нацполіції.

Керівниця Національної поліції України Хатія Деканоїдзе назвала Георге Грігалашвілі одним з моторів реформування правоохоронної системи Грузії і одним з тих, хто створював Національну поліцію в Україні. У 2004-2006 роках він очолював патрульну поліцію Тбілісі, а з 2006 по 2012 роках — керував патрульною поліцією всієї Грузії.

Пані Деканоїдзе запевнила, що всі наступні призначення в Нацполіції будуть з українців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+