Слухати

Найближчими днями по Україні можливі терористичні акти та провокації, — Аваков

15 листопада 2015 - 10:53
Правоохоронні структури перейшли на посилений режим роботи, вживаються заходи для забезпечення безпеки громадян, а також для нормальної роботи об'єктів інфраструктури
Найближчими днями по Україні можливі терористичні акти та провокації, — Аваков / Новини на Громадському радіо

За даними оперативних служб МВС та з урахуванням інформації, наданої СБУ, в найближчі кілька днів можливі спроби терористичних атак і провокацій з використанням вогнепальної бойової зброї та вибухових пристроїв у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Львові та ряді інших міст країни. Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков на своїй сторінці у Facebook.

Шановні співвітчизники!Сьогодні, заслухавши доповіді оперативних служб МВС, з урахуванням інформації, наданої СБУ — я …

Posted by Arsen Avakov on 15 листопада 2015 р.


Арсен Аваков попередив, що правоохоронці будуть вживати заходи безпеки — перевіряти документи, зупиняти автомобілі тощо. 

«Прошу кожного з вас ставитись з розумінням до посилених заходів безпеки в публічних місцях, на транспорті, на дорогах країни — до вимог про зупинку автотранспорту, перевірку документів і автомобілів. Це все робиться для забезпечення безпеки вас і ваших дітей», — написав міністр. 

Також пан Аваков звернувся до учасників акцій, що проводяться чи плануються проводитися найближчим часом. Він попередив, що Національна поліція України та Національна гвардія України готові забезпечити правопорядок на цих акціях за умови дотримання з боку організаторів та усіма учасниками норм безпеки.

 «Ваші форми протесту сьогодні дуже вразливі до провокацій і терористичних ризиків. Ви несете відповідальність за безпеку людей. Прошу вас вжити усіх необхідних рішень, для того, що б не було ні найменшої можливості використати ваше конституційне право на протест як ширму для виконання терористичного акту. Ціна людського життя занадто висока. Давайте в ці непрості дні разом думати про безпеку!» — йдеться у зверненні. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+