Слухати

У Дніпропетровську зафіксували перші порушення на місцевих виборах

15 листопада 2015 - 08:53
На дільницю виїхала мобільна група від Громадянської мережі ОПОРИ, щоб з’ясувати ситуацію
У Дніпропетровську зафіксували перші порушення на місцевих виборах / Новини на Громадському радіо

На виборчій дільниці № 121 392 у Ленінському районі (вул.Будьонного, 54 ) члени комісій перешкоджають роботі спостерігачів. Поза столами, де вони працюють, розміщені лави, через які спостерігачі не мають змоги контролювати дії комісії. Прибирати їх не хочуть, мотивують браком часу. Про це повідомляє громадянська мережа ОПОРА.

Як повідомлялося раніше, на двох виборчих дільцях у Дніпропетровську в АНД районі (№121 093, вул.Калинова, 41)та Червоногвардійському районі (№121 331,вул. Крамського, 12,) члени комісій не пускаюли спостерігачів від ОПОРИ. Вони мотивували це тим, що у членів організації прострочені посвідчення. 

Нагадаємо, сьогодні о 8:00 в Україні офіційно розпочався другий тур вибрів міських голів. Голосування пройде у 29-ти містах України.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+