Слухати

Вибори можуть скасувати через наднизьку явку громадян

15 листопада 2015 - 16:16
Якщо такі тенденції збережуться, то цілком імовірно, що явка складе близько 30%, вважає голова ЦВК Михайло Охендовський
Вибори можуть скасувати через наднизьку явку громадян / Новини на Громадському радіо

Спостерігається наднизька явка виборців на дільницях під час повторного голосування на місцевих виборах. Про це сьогодні на брифінгу заявив голова ЦВК Михайло Охендовський. Він зазначив, що станом на цю годину всі виборчі дільниці розпочали свою роботу і підстав для занепокоєння немає, передає Радіо 24.

«Єдине, що хвилює, — це звичайно наднизька явка виборців, яку ми маємо на даний момент», — підкреслив пан Охендовський.

киї«Якщо тенденції збережуться, то цілком ймовірно, що явка складе близько 30%. І тоді, на мій погляд, у законодавців виникне питання про доцільність збереження мажоритарної системи абсолютної більшості, яка використовується для виборів мерів великих міст», — зазначив Михайло Охендовський.

Сьогодні, 15 листопада проходить другий тур місцевих виборів. Станом на 12:00 середня явка по Києву під час другого туру вибрів міського голови становить 9,1%.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+