Слухати

«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Краматорську та Красноармійську

16 листопада 2015 - 15:14
14 листопада «Громадське радіо» запустило цілодобовий ефір у Красноармійську на частоті 99,6 МГц, а 15 листопада – у Краматорську на частоті 103,2 МГц
«Громадське радіо» розпочало ефірне мовлення у Краматорську та Красноармійську / Новини на Громадському радіо

Мовлення ведеться на передавачах потужністю у 500 ват у Красноармійську та 250 ват у Краматорську.

Першим містом, в якому «Громадське радіо» запустило мовлення у Донецькій області, стала Волноваха103, 8 МГц. 

До цього моменту «Громадське радіо» мало можливість мовити на Донбасі виключно в інтернеті та на частотах партнерських станцій.

Після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити у деяких містах у Донецькій та Луганській областях, а також у Києві. 

До кінця листопада «Громадське радіо» має намір запустити мовлення на другій частоті у Волновасі, 66,05 МГц та у Луганській області. 

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+