Слухати

МВС про вибори у Запоріжжі: використання адмінресурсу та незаконна агітація

16 листопада 2015 - 11:59 248
У Запорізькій області не було зареєстровано жодного серйозного випадку, який би міг вплинути на ситуацію з виборами у області. Тим не менш, порушення фіксувалися

andriy_dolynnyy_0.jpg

Андрій Долинний
Андрій Долинний

Про це ввечері 15 листопада, після закриття виборчих дільниць, розповів заступник начальника головного управління Національної поліції України в Запорізькій області Андрій Долинний.

«Протягом дня було зафіксовано 23 факти порушень виборчого законодавства. Жодного факту не було внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань. Жодного, поки що, адміністративного протоколу. Але по кожному факту з 23 буде проведена ретельна перевірка і дана правова оцінка», — зазначив полковник Андрій Долинний.    

Серед головних порушень — 8 випадків використання адміністративного ресурсу, хуліганство, незаконна агітація,  а також декілька випадків пошкодження транспортних засобів під виборчими дільницями. Були і курйози — у Бердянську чоловік звернувся до поліції зі скаргою на власну дружину, котра заховала його паспорт, щоб він не зміг проголосувати.

Максим Щербина із Запоріжжя для «Громадського радіо»

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+