Слухати

В Луцьку мером став чинний міський голова Микола Романюк

16 листопада 2015 - 13:21
У Луцьку в другому турі виборів переміг кандидат від БПП «Солідарність» — чинний міський голова Микола Романюк. За інформацією Луцької територіально-виборчої комісії, він набрав 37,575 голосів (57%)
В Луцьку мером став чинний міський голова Микола Романюк / Новини на Громадському радіо

mykola_romanyuk_0_0.jpg

Микола Романюк
Микола Романюк

За його конкурента — Олександра Товстенюка, кандидата від «УКРОПу», віддали свій голос 43% виборців, тобто він отримав 28,346  голосів.

За інформацією громадянської мережі «ОПОРА», що працювала у складі трьох мобільних груп, у день голосування були виявлені дрібні порушення.

«Це спроби виборців голосувати без паспорта. Хоча видачі бюлетенів таким виборцям не було зафіксовано. Все ж таки було роз’яснено і вони поверталися», — каже координаторка ОПОРИ у Волинській області Людмила Хомич.

Також були випадки, коли виборці псували бюлетені на знак свого протесту проти обох кандидатів. А один із виборців навіть з`їв свій бюлетень.

У  переддень голосування вдалося зафіксувати кілька більш серйозних порушень. «Це переважно порушення, які стосувалися незаконної агітації кандидатів, збільшилася кількість порівняно із днем 25 жовтня випадків брудної агітації, поширення  чорного піару», — розповідає експертка.

Також було чимало випадків поширення агітації у медіа без відповідного маркування. Обидва кандидати використовували всі можливі технології:

«Це використання якихось таких технологій Зокрема, використання адміністративного ресурсу. Або ж зі сторони іншого кандидата – це використання благодійного фонду, що могло свідчити про те,  що фінансування виборчої кампанії не тільки з виборчого фонду», — пояснює координаторка ОПОРИ у Волинській області Людмила Хомич.

Загалом вибори в Луцьку пройшли спокійно. Вчора, 15 листопада, була краще організована робота територіально-виборчих і дільничних виборчих комісій, ніж під час виборів 25 жовтня.

Аріна Крапка з Луцька для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+