Слухати

В Ужгороді «мінували» три дільниці

16 листопада 2015 - 12:31
Під час другого туру виборів міського голови ситуація в Ужгороді, попри прогнози експертів, була відносно спокійною. Про це «Громадському радіо» повідомила речник закарпатської поліції Галина Сернівка
В Ужгороді «мінували» три дільниці / Новини на Громадському радіо

galyna_sernivka_0.jpg

Галина Сернівка
Галина Сернівка

За її словами, правоохоронці впродовж усього дня тримали виборчі дільниці в полі особливої уваги. Однак, повідомлення, що надходили, в тому числі і про замінування дільниць, виявлялися неправдивими.

«Протягом дня ситуація була відносно спокійною. Взагалі: зранку надходили 2 повідомлення про порушення виборчого законодавства. Одне це про агітацію на виборчій дільниці, але воно не підтвердилося. І друге – це попередження про ймовірний підкуп виборців на одній з дільниць. Так само виїздила група, поспілкувалися з членами комісії, виборцями, правоохоронцями, – інформація не підтвердилася. Також пообіді було 2 повідомлення про фотографування бюлетенів. Ці повідомлення внесені в журнал єдиного обліку і триває перевірка. Вже за годину до закриття виборчих дільниць до Ужгородського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що нібито заміновані три дільниці в Ужгороді. Все перевірили, але в жодному випадку, на щастя, інформація не підтвердилася», — розповіла Галина Сернівка.

Усього ж за порядком під час другого туру виборів в Ужгороді стежили 1000 правоохоронців.

Ольга Павлова з Ужгорода для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+