Слухати

На Луганщині викрили трубопровід, через який постачали паливо з Росії

17 листопада 2015 - 11:41
Встановлено, що контрабандне пальне потім реалізовувалося в інших регіонах України
На Луганщині викрили трубопровід, через який постачали паливо з Росії / Новини на Громадському радіо

Співробітники Служби безпеки України спільно з прикордонниками виявили у селищі Мілове на Луганщині підпільний трубопровід, через який в Україну контрабандно постачалися паливно-мастильні матеріали з Росії. Про це повідомляє прес-служба СБУ

pm124image002.jpg

Трубопровід
Трубопровід
Офіційний сайт СБУ

Вихід трубопроводу був на відстані майже п’ять кілометрів від державного кордону і на глибині від двох до п’яти метрів. За інформацією Служби безпеки, контрабандне пальне транспортувалося у село Великоцьк, де накопичувалося на території бази, розташованої на одному з фермерських господарств. 

Співробітники спецслужби виявили насосне обладнання та дві цистерни об’ємом 20 кубометрів кожна із залишками дизельного палива. Встановлено, що контрабандне пальне потім реалізовувалося в інших регіонах України, передає відомство. 

pm378image004.jpg

Цистерна з пальним
Цистерна з пальним
Офіційний сайт СБУ

pm641image006.jpg

Насосне обладнання
Насосне обладнання
Офіційний сайт СБУ

Тривають оперативно-слідчі дії для встановлення та притягнення до відповідальності всіх осіб, причетних до організації підпільного трубопроводу та реалізації контрабандних паливно-мастильних матеріалів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+