Слухати

Суд над росіянами з ГРУ: Єрофєєв погано чує, а Александров втратив вагу

17 листопада 2015 - 15:33
Під час суду Єрофєєв і Александров заявили, що вони давали свідчення про те, що вони військові РФ, під впливом наркотичних речовин після операції
Суд над росіянами з ГРУ: Єрофєєв погано чує, а Александров втратив вагу / Новини на Громадському радіо

У Києві йде засідання у справі російських ГРУшників Єрофеева та Александрова. Про це повідомляє кореспондентка «Громадського радіо» Ірина Ромалійська. 

«Сьогодні прокурор попросив долучити до справи 6 томів. Зараз вивчили частину першого тому. Серед цих документів був диск», — заявила журналістка.

За її словами, на цьому відеозапису чотири файли.

«На першому Александров представляється, і запис переривається. На другому той же план, він знову представляється і розповідає, що він російський військовослужбовець, перечисляє усіх своїх сослуживців. Розповідає, що вони пішли на розвідку і думали, що українські військові покинули окопи, але виявилося, що не покинули, зав’язався бій, його затримали, запис переривається. На 3-му Єрофєєв представляється. На 4-му файлі Єрофєєв представяется і розповідає, що він російський військовослужбовець, і розповідає про те ж.
Обидва стверджують, що їм була доставлена ​​медична допомога», — додала Ірина Ромалійська.

За її словами, захист наполягає, що це відео не можна розглядати як доказ, тому що воно було знято раніше, ніж було вручено підозру. Прокуратура стверджує, що це не вважається допитом, а є просто свідченням. Під час суду Єрофєєв і Александров заявили, що вони давали ці свідчення під впливом наркотичних речовин після операції. Також вони показали, що їх допитували без адвокатів, і це робили 4 людини в масці, які навіть не представилися.

 

Александров и Ерофеев в суде. Улыбаются. Пришел бывший министр Булатов. Как зритель. Говорит, служит в 92-й бригаде, которая их задерживала.

Posted by Ирина Ромалийская on 17 листопад 2015 р.
 

Ерофеев просит адвоката передать ему слуховой аппарат — после контузии плохо слышит. Адвокат Александрова говорит, что его подзащитный похудел с 48 до 46 размера.

Posted by Ирина Ромалийская on 17 листопад 2015 р.

Раніше «Громадське радіо» публікувало ексклюзивні документи з обвинувального акту Генеральної Прокуратури.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+