Слухати

У столиці 2,5 години перевіряли на замінування ТЦ «Глобус»

17 листопада 2015 - 15:00
Тепер продавців та відвідувачів пустили до торгового центру
У столиці 2,5 години перевіряли на замінування ТЦ «Глобус» / Новини на Громадському радіо

В Києві відкрили «Глобус» та дві станції метро, які раніше були зачинені для перевірки від замінування.

За словами очевидців, у вівторок приблизно об 11:30 усіх продавців та відвідувачів попросили вийти з території ТЦ.

«Зашли охранники, сказали, выйти всем, закрыть магазин и выйти. Мы спрашивали, что произошло, ничего не сказали. Я уже в Интернете начала смотреть, что заминировали там где-то «Макдональдсы»,  то у нас также есть «Макдональдс»», — розповіла продавчиня Катерина з «Глобусу».

Інша жінка заявила, що в їх крамниці залишилася адміністраторка, і в інших також лишали по одній людині.

До цього повідомлялося про закриття всіх Макдональдсів Києва. В київському офісі «Макдональдсу» «Громадському радіо» підтвердили, що зараз вони вже відчинятимуться. Проте прес-слжба МВС поки офіційних кометарів не надає.

Також відомо, що станції «Чернігівська» та «Гідропарк» вже працюють у звичайному режимі.У зв’язку з анонімним дзвінком про мінування для перевірки з 11:23 до 11:36 було зачинено станцію «Чернігівська», а з 11:24 до 11:35 — станцію «Гідропарк».

Наразі станції перевірено. Вибухонебезпечних предметів не виявлено. Метрополітен працює у звичайному режимі, повідомляється на сайті київського метро. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+