Слухати

«Україна не має підстав не нараховувати пенсії представникам «режиму Януковича», — Мінсоцполітики

17 листопада 2015 - 16:36
Зараз в України немає законних підстав не нараховувати пенсійні виплати представникам «режиму Януковича»
«Україна не має підстав не нараховувати пенсії представникам «режиму Януковича», — Мінсоцполітики / Новини на Громадському радіо

Про це заявив заступник міністра соціальної політики України Віталій Мущинін, повідомляє Укрінформ.

«Сьогодні, згідно чинного законодавства, у нас немає підстав не нараховувати ці пенсії. Бо поки немає вироку суду, жодних дій, пов’язаних з тим, щоб можна було законно зупинити нарахування пенсій», — сказав Мущинін.

При цьому, за його словами, кошти пенсійних виплат цим особам відкладаються, і поплічниками Януковича не використовуються.

«Я не знаю, на якому вони рахунку, тому що є обмеження доступу до інформації, на яких рахунках вони знаходяться. Я лише можу сказати, що ці кошти не використовуються цими людьми», — запевнив заступник міністра.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+