Слухати

Україна посіла 12 місце у Глобальному рейтингу тероризму

17 листопада 2015 - 16:53
У порівнянні з минулим роком Україна піднялася в рейтингу на 39 позицій
Україна посіла 12 місце у Глобальному рейтингу тероризму / Новини на Громадському радіо

Це передає УНН з посиланням на дані, опубліковані Інститутом економіки та миру Сіднейського університету.

У першу десятку рейтингу ввійшли Ірак, Афганістан, Нігерія, Пакистан, Сирія, Індія, Ємен, Сомалі, Лівія і Таїланд. На 11 сходинці — Філіппіни. Росія зайняла в рейтингу 23 позицію. На останньому, 124 місці, знаходиться Замбія.

За даними, що наведені у звіті, на першу п’ятірку лідерів рейтингу припадає 78% жертв всіх терактів у 2014 році.

Також у звіті опубліковані 50 найжахливіших катастроф 2014 року. П’яте місце в рейтингу зайняла катастрофа малайзійського Boeing 777, який був збитий бойовиками в Донецькій області 17 липня. Тоді загинули 298 чоловік.

Нагадаємо, за підсумками 2013 року Україна зайняла 51 місце в Глобальному індексі тероризму і 141 в Глобальному індексі світу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+