Слухати

15-річний син Сашка Лірника створив анімацію про 5 років історії України

18 листопада 2015 - 09:48
На ролику наочно видно, як різні загарбники нападали на Україну, а Україна створювала свої тогочасні «добробати» і боронилася, пише батько талановитого школяра
15-річний син Сашка Лірника створив анімацію про 5 років історії України / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє музикант та актор Сашко Лірник у своєму блозі.

«Мій син Іван зробив для мене подарунок. Вірніше не для мене, а для нас усіх.Я не можу уявити той величезний обсяг роботи і інформації, яку він обробив і проаналізував.Тут вистачить на кілька дисертацій. Але це все зробив 15-річний український підліток за довгі місяці щоденної роботи. Це анімована історія Української Держави з 1917 по 1922 роки», — написав він.

На каналі, де було опубліковане відео, також є інші схожі проекти.

Наприклад, про Білорусь на початку радянсько-німецької війни чи війну у Балтиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+