Слухати

Почалось розмінування Широкино, — ОБСЄ

18 листопада 2015 - 14:28
На під'їзді до Широкино Донецької області почалися роботи з розмінування. За кілька днів сапери за участю місії ОБСЄ очистили від вибухівки одну з доріг в районі приморського селища
Почалось розмінування Широкино, — ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

Розмінування почалось 13 листопада на східній під’їзній дорозі до Широкино. Команди по знешкодженню вибухонебезпечних предметів по обидві сторони вивезли або знешкодили на місці вибухонебезпечні предмети на 3,5-кілометровій ділянці дороги, що тягнеться уздовж лінії розмежування на схід від Широкино, — сказали в прес-службі ОБСЄ, передає kp.ua.

Місцеві жителі відзначають, що не дивлячись на відносне затишшя, вони не можуть потрапити додому — селище нашпиговане вибухівкою та боєприпасами. Тепер, з початком робіт з розмінування, у них з’явилась крихка надія, що до Нового року, вони таки потраплять додому. 

Тотальне розмінування околиць селища планують проводити поетапно. Спочатку буде знешкоджена 10-кілометрова зона, потім 25-кілометрова. Причому, зараз ОБСЄ намагається форсувати роботу.

«З початком холодів, після дощів і снігу, снаряди будуть абсолютно непомітні», — говорить представник прес-служби СММ ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків.

Поки Широкино залишається недоступним для мирних жителів, хоча окремі жителі все ж ризикують пробратися в свої будинки за речами. В ОБСЄ вважають подібні вчинки безрозсуднними.

Нагадаємо, жителям Пісок, евакуйованим через обстріли, дозволили відвідати свої будинки, щоб забрати необхідні речі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+