Слухати

Почалось розмінування Широкино, — ОБСЄ

18 листопада 2015 - 14:28
На під'їзді до Широкино Донецької області почалися роботи з розмінування. За кілька днів сапери за участю місії ОБСЄ очистили від вибухівки одну з доріг в районі приморського селища
Широкино почали розміновувати // 112.ua

Розмінування почалось 13 листопада на східній під’їзній дорозі до Широкино. Команди по знешкодженню вибухонебезпечних предметів по обидві сторони вивезли або знешкодили на місці вибухонебезпечні предмети на 3,5-кілометровій ділянці дороги, що тягнеться уздовж лінії розмежування на схід від Широкино, — сказали в прес-службі ОБСЄ, передає kp.ua.

Місцеві жителі відзначають, що не дивлячись на відносне затишшя, вони не можуть потрапити додому — селище нашпиговане вибухівкою та боєприпасами. Тепер, з початком робіт з розмінування, у них з’явилась крихка надія, що до Нового року, вони таки потраплять додому. 

Тотальне розмінування околиць селища планують проводити поетапно. Спочатку буде знешкоджена 10-кілометрова зона, потім 25-кілометрова. Причому, зараз ОБСЄ намагається форсувати роботу.

«З початком холодів, після дощів і снігу, снаряди будуть абсолютно непомітні», — говорить представник прес-служби СММ ОБСЄ в Україні Майкл Боцюрків.

Поки Широкино залишається недоступним для мирних жителів, хоча окремі жителі все ж ризикують пробратися в свої будинки за речами. В ОБСЄ вважають подібні вчинки безрозсуднними.

Нагадаємо, жителям Пісок, евакуйованим через обстріли, дозволили відвідати свої будинки, щоб забрати необхідні речі. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+