Слухати

Росія введе продуктове ембарго щодо України

18 листопада 2015 - 15:56
Таке рішення, за словами міністра економічного розвитку РФ Олексія Улюкаєва, було прийнято тому, що Київ приєднався до санкцій проти Росії
Росія введе продуктове ембарго щодо України / Новини на Громадському радіо

 «Оскільки Україна приєдналася до санкцій проти Російської Федерації — економічним, фінансовим, ми прийняли рішення про введення … захисних заходів у вигляді продовольчого ембарго. Просто це рішення має відстрочений характер. Воно теж відстрочено до 1 січня», — сказав Улюкаєв, передає ТАСС.

«З високим ступенем ймовірності нам доведеться в односторонньому порядку захищати свій ринок від неконтрольованого доступу товарів через митну територію України, товарів з третіх країн, насамперед з країн Європейського союзу. Цей захист йтиметься передусім по лінії введення режиму найбільшого сприяння. Підстав для того , щоб зберігати нульову ставку митного тарифу з Україною, в такій ситуації ми мати не будемо», — підкреслив міністр.

Продовольче ембарго відносно України, в разі його введення, буде таким же, як і відносно країн ЄС, повідомив раніше Улюкаєв.

«Принципово таке ж», — підкреслив він.

За словами Улюкаєва, він бачить невеликі шанси зняття ризиків за угодою про асоціацію України та ЄС до кінця року.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+