Слухати

Сторони конфлікту мають передати дані про розмінування до кінця листопада, — ОБСЄ

18 листопада 2015 - 09:26
Підгрупа з безпеки контактної групи по Донбасу працювали над чотирма із дванадцяти замінованих ділянок
Сторони конфлікту мають передати дані про розмінування до кінця листопада, — ОБСЄ / Новини на Громадському радіо

До кінця листопада сторони конфлікту на Донбасі повинні обмінятися даними про розмінування пріоритетних ділянок. Про це повідомив журналістам у вівторок у Мінську представник ОБСЄ Мартін Сайдік, передають РІА Новини.

«До кінця листопада сторони повинні обмінятися усіма даними в цьому напрямку», — сказав пан Сайдік.

За його словами, учасники підгрупи з безпеки контактної групи по Донбасу «працювали над чотирма пріоритетними ділянками» для розмінування «з дванадцяти ділянок, важливих для безпеки населення».

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ готова брати участь у реалізації цих проектів, додав Сайдік і повідомив, що крім теми розмінування підгрупа з безпеки також обговорювала випадки порушення режиму припинення вогню в Донбасі останнім часом. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+