Слухати

У Кривому Розі, де завжди панували соратники Януковича, більшість за Україну, — Ігор Луценко

18 листопада 2015 - 18:43
Активісти на мітингу розповідали про масові фальсифікації на виборах, вимагали скасувати призначення Юрія Вілкула та змінити членів територіальної комісії
У Кривому Розі, де завжди панували соратники Януковича, більшість за Україну, — Ігор Луценко / Новини на Громадському радіо

18 листопада під будівлею Центральної виборчої комісії зібрався мітинг проти фальсифікацій на виборах у Кривому Розі та призначення новим мером міста Юрія Вілкула.

На акцію протеста зібралися представники ВО «Самопоміч», Народного фронту, УКРОП і нові мери з різних областей України. Активісти вимагали перерахунок голосів у Кривому Розі, скасування рішення криворізького виборчкому про встановлення виборів такими, що відбулися, а також відкликати та замінити членів територіальної виборчої комісії.

thumb_img_1351_1024.jpg

Мітинг під ЦВК
Мітинг під ЦВК
Громадське радіо

«Головне те, що південь і Схід України показав, що там Україна. Навіть у Кривому Розі, в родинному маєтку регіоналів, соратників Януковича — Вілкулів більшість за Україну. І це головна перемога місцевих виборів», — сказав народний депутат від фракції «Батьківщина» Ігор Луценко.

Народний депутат Єгор Соболєв очолив групу, яка зустрілася із заступником голови ЦВК Андрієм Магерою, оскільки самого очільника ЦВК Михайла Охендовського не було на робочому місці, а кабінет і сама приймальня були зачинені на ключ.

Член депутатської фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький розповів, що вже відкриті кримінальні справи через масові фальсифікації під час виборчого процесу на таких об’єктах, як лікарні, місця позбавлення волі тощо.

«Зараз дуже багато залежить від Президента і ЦВК. Саме пан Охіндовський блокує рішення про зміну членів ТВК від Народного фронту. Якби така зміна відбалася, ми б змогли добитися більшості, яка б переглянула всі звернення Милобога про порушення», — заявив член депутатської фракції «Народний фронт» Сергій Висоцький.

thumb_img_1290_1024.jpg

Народний депутат Єгор Соболєв
Народний депутат Єгор Соболєв
Громадське радіо

thumb_img_1305_1024.jpg

Народні депутати під ЦВК
Народні депутати під ЦВК
Громадське радіо

thumb_img_1312_1024.jpg

Активісти прийшли з плакатами, які критикували роботу голови ЦВК
Активісти прийшли з плакатами, які критикували роботу голови ЦВК
Громадське радіо

Маніфестанти наголосили, що завтра вимоги будуть передані Президенту України Петру Порошенку.

Я нагадаю, Криворізький міськвиборчком оголосив Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів, Вілкул набрав 49%, його суперник Юрій Милобог — близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+