Слухати

Маленькі українські міста обклеїли фейковими афішами грандіозних концертів

19 листопада 2015 - 13:29
Таким чином німецький Гете-Інститут планує привернути увагу до проблем культурного життя на периферії
Маленькі українські міста обклеїли фейковими афішами грандіозних концертів / Новини на Громадському радіо

У Києві, Бучачі, Жмеринці, Одесі та Добропіллі з’явилися афіші подій, які ніколи не відбудуться. Плакати у Жмеринці анонсують виступ європейського балету, у Краматорську – міжнародного фестивалю короткометражних фільмів, у Бучачі обіцяють приїзд діджея світового рівня, а в Добропіллі — грандіозний рок-концерт, пише Культпростір.

Ініціював проект німецький Гете-Інститут, аби привернути увагу до проблем культурного життя на периферії. Головний референт культурних проектів Гете-Інституту в УкраїніФрідеріке Мьошель стверджує, що ситуація, коли культурне життя сконцентроване у кількох великих містах, є типовою для східноєвропейських країн. Проте світові тенденції зараз полягають у децентралізації культури.

8309.jpg

Афіша неіснуючого заходу
Афіша неіснуючого заходу

Реакція на таку акцію була неоднозначною. Учасник проекту «Культурно-освітня академія» Ярослав Мінкін розповів: «У людей, які живуть у маленьких містечках, такий дефіцит культурних продуктів, що вони відчайдушно хапаються за будь-яку можливість. У Жмеринці, коли люди побачили афіші, вони одразу стали запитувати, де придбати квиток, навіть не усвідомивши, що це фейк. Можливо, для когось це стане стимулом відкрити балетний гурток чи створити любительську трупу в місцевому театрі».

Організатори стверджують, що процес децентралізації культури дозволить підвищити культурний рівень країни в цілому і вплинути на розвиток маленьких містечок.

8308.jpg

Фейкова афіша
Фейкова афіша

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+